Finn oss

ADRESSE:

Vikaveien 33, Postboks 65,

8601 Mo i Rana 


SENTRALBORD

75 12 49 50 



E-POST:

firmapost@nordland-teknikk.no



Ansatte

Lars Erik Drevvatne
Sivilingeniør/Daglig leder

Tlf: +47 75 12 49 55
Mobil: +47 918 07 904
E-post: lars.erik@nordland-teknikk.no

Bred erfaring fra all byggeteknisk
prosjektering, bl.a. større svømmehaller,
industribygg osv.
Medlem RIF
(Eksamen NTNU 1986)

Tor Rundhaugen
Sivilingeniør/Teknisk leder

Tlf: +47 75 12 49 56
Mobil: +47 906 69 203
E-post: tor@nordland-teknikk.no

Byggeteknisk prosjektering.
Bred erfaring og spesiell kompetanse
på større elementbygg.

KS-leder
(Eksamen NTNU 1996)

Antoine Chaboud
Sivilingeniør

Tlf: +47 75 12 49 54
Mobil: +47 959 12 640
E-post: antoine@nordland-teknikk.no

Prosjektadministrasjon.
Bred erfaring som prosjekt og
byggeleder.
(Eksamen NTNU 1997)



Terje J. Hanssen
Ingeniør/MRIF

Tlf: +47 75 12 49 52
Mobil: +47 976 33 418
E-post: terje@nordland-teknikk.no

Byggeteknisk prosjektering med
stålkonstruksjon som sin spesialitet.
Firmaets dataansvarlig.


Benton Bjerkeli
Ingeniør

Tlf: +47 75 12 49 53
Mobil: +47 959 92 985
E-post: benton@nordland-teknikk.no

Byggeteknisk prosjektering.
Bred erfaring fra alle typer betongelementkonstruksjoner. Prosjektert flere større betongelementbygg.


Johny Strømodden
Ingeniør/Brannrådgiver

Tlf: +47 75 12 49 57
Mobil: +47 903 68 009
E-post: johny@nordland-teknikk.no

Brannteknisk prosjektering.
Byggeteknisk prosjektering – Har
også erfaring fra arkitektkontor.
Byggesøknader.


Eirik Michalsen
Sivilingeniør


Mobil: +47 404 35 865
E-post: eirik@nordland-teknikk.no

Byggeteknisk prosjektering.
Bred erfaring innenfor prosjektering og prosjektledelse.

 (Eksamen NTNU 1994)

Christoffer Nygård
Ingeniør


Mobil: +47 959 66 352
E-post: christoffer@nordland-teknikk.no

Bygningsingeniør, utdannet ved UiT avd. Campus Helgeland Mo i Rana.
Byggeteknisk prosjektering,
dak-tegning.

Jørn Håkon Afseth
Ingeniør


Mobil: +47 954 12 459
E-post: jorn.hakon@nordland-teknikk.no

Bygningsingeniør, utdannet ved UiT avd. Campus Helgeland Mo i Rana.

Byggeteknisk prosjektering,                dak-tegning.

Stina Skaalbones
Kontorsekretær

Tlf: +47 75 12 49 50
Mobil: +47 996 04 142
E-post: stina@nordland-teknikk.no

Utfører alt kontoradministrativt
arbeid, fakturering, forberedende
regnskap- og lønnsarbeid,
arkivarbeid og byggesøknader.

Tomas Svingen Larsen                    Ingeniør

Mobil: +47 900 33 114
E-post: tomas@nordland-teknikk.no

Bygningsingeniør, utdannet ved        NTNU i Trondheim.

Byggetekninsk prosjektering,                prosjekt- og byggeledelse.