Finn oss

ADRESSE:

Vikaveien 33

8622 Mo i Rana 


SENTRALBORD

75 12 49 50 



E-POST:

firmapost@nordland-teknikk.no



Ansatte

Lars Erik Drevvatne
Sivilingeniør/Daglig leder


Mobil: +47 91 80 79 04
E-post: lars.erik@nordland-teknikk.no

Bred erfaring fra all byggeteknisk
prosjektering, bl.a. større svømmehaller,
industribygg osv.
Medlem RIF
(Eksamen NTNU 1986)

Tor Rundhaugen
Sivilingeniør/Teknisk leder


Mobil: +47 90 66 92 03
E-post: tor@nordland-teknikk.no

Byggeteknisk prosjektering.
Bred erfaring og spesiell kompetanse
på større elementbygg.

KS-leder
(Eksamen NTNU 1996)

Antoine Chaboud
Sivilingeniør


Mobil: +47 95 91 26 40
E-post: antoine@nordland-teknikk.no

Prosjektadministrasjon.
Bred erfaring som prosjekt og
byggeleder.
(Eksamen NTNU 1997)



Dejana Tokanovic
Sivilingeniør


Mobil: +47 92 55 58 70
E-post: dejana@nordland-teknikk.no

Byggeteknisk prosjektering.


Eirik Michalsen
Sivilingeniør


Mobil: +47 404 35 865
E-post: eirik@nordland-teknikk.no

Byggeteknisk prosjektering.
Bred erfaring innenfor prosjektering og prosjektledelse.

 (Eksamen NTNU 1994)

Ninja Røreng
Ingeniør


Mobil: +47 479 41 494
E-post: ninja@nordland-teknikk.no

Prosjektadministrasjon
SHA-koordinator

Byggeledelse                 


Johny Strømodden
Ingeniør/Brannrådgiver


Mobil: +47 90 36 80 09
E-post: johny@nordland-teknikk.no

Brannteknisk prosjektering.
Byggeteknisk prosjektering – Har
også erfaring fra arkitektkontor.
Byggesøknader.


Christoffer Nygård
Ingeniør


Mobil: +47 95 96 63 52
E-post: christoffer@nordland-teknikk.no

Bygningsingeniør, utdannet ved UiT avd. Campus Helgeland Mo i Rana.
Byggeteknisk prosjektering,
dak-tegning.

Jørn Håkon Afseth
Ingeniør


Mobil: +47 95 41 24 59
E-post: jorn.hakon@nordland-teknikk.no

Bygningsingeniør, utdannet ved UiT avd. Campus Helgeland Mo i Rana.

Byggeteknisk prosjektering,                dak-tegning.

Stina Skaalbones
Kontorsekretær


Mobil: +47 99 60 41 42
E-post: stina@nordland-teknikk.no

Utfører alt kontoradministrativt
arbeid, fakturering, forberedende
regnskap- og lønnsarbeid,
arkivarbeid og byggesøknader.